KONKURS MUZYCZNYCH TALENTÓW

Od lat w czerwcu w naszej szkole odbywa się konkurs wokalno – instrumentalny. Uczniowie śpiewają i grają na instrumentach. W tym roku usłyszeliśmy utwory wykonane na: keyboardzie, gitarze, flecie, skrzypcach, a także na saksofonie. Dzieci rozwijają swoje muzyczne umiejętności na zajęciach pod kierunkiem pana W. Słowińskiego, od klasy pierwszej po szóstą.
Wybór laureatów był bardzo trudny, ponieważ wszyscy byli świetnie przygotowani. Komisja miała trudny orzech do zgryzienia. Koncert laureatów odbył się w czwartek 13 czerwca 2013. Przyszli rodzice i znajomi, wszyscy byli dumni i wzruszeni. Laureaci konkursu wokalnego: I miejsce – Kornelia Dąbrowska 2a, Zuzanna Meyer 5c, II miejsce – Kinga Frej 2a, III miejsce – Natalia Łempicka 3a, Wiktoria Gadomska 3a, Ola Wolska 3a, Wyróżnienie – Matylda Gwiazdowska 2a, Kamila Jaworska 3a, Julia Świergocka 3a. Laureaci konkursu instrumentalnego: I miejsce – Agata Dziadak 3c, Zosia Tomaszewska 2a, Kinga Frej 2a, Wiktoria Krauze 4a, Barbara Wojcieszak 6a, II miejsce – Zuzanna Michalczuk 3a, Jonatan Toporowski 3c, Natalia Łempicka 3a, Katarzyna Babińska 4b, Michał R*n 6b, Iza Pacek 5c, Wiktoria Ługowska 5c, III miejsce – Ola Proć 1b, Joachim Zbroszczyk 3a, Barbara Postek 2b, Barbara Budyta 3a, Karolina Linkiewicz 1a, Karolina Kryst 1a, Zofia Ogiegło 1a, Zofia Orłowska 6a, Zuzanna Lis 4a, Marianna Kot 5b.

Skip to content