FESTYN

8 czerwca 2013 roku odbył się w naszej szkole XII Festyn Sportowo – Rekreacyjny pod hasłem „Bawimy się razem”. Okazji do zabawy było wiele. Dzieci mogły brać udział w różnych konkurencjach sportowych oraz kibicować podczas meczy siatkówki i piłki nożnej. Odbyła się aukcja, loteria fantowa, a na stoiskach przygotowanych przez rodziców można było kupić wiele różności: kwiaty, książki, zabawki, długopisy, biżuterie. długo można by wymieniać. Wszyscy mogli spróbować smacznej grochówki, zjeść kiełbaskę z grilla, a potem poprawić ciastem własnej roboty. Wielu absolwentów odwiedziło stare mury. Uściskom nie było końca. Można było posłuchać również jak śpiewa szkolny chór, obejrzeć występy taneczne naszych uczniów oraz pokazy karate i aikido. Oj działo się, działo.