AKCJA „DZIECIĘCE MARZENIA”

W tym roku szkolnym klasy trzecie oraz klasa II a naszej z szkoły wzięły udział w akcji zorganizowanej przez Burmistrza Dzielnicy Śródmieście m.st. Warszawy oraz Super Express pt. „Dziecięce marzenia”. Uczniowie napisali piękne listy, w których przedstawili swoje marzenia związane ze zbliżającym się Dniem Dziecka. Listy były kolorowe, a przede wszystkim pełne marzeń… 

Listy od dzieci odebrał osobiście Burmistrz Dzielnicy Śródmieście pan Krzysztof Czubaszek, który dwa tygodnie przed świętem dzieci odwiedził naszą szkołę. Uczniowie klasy II a mieli okazję porozmawiać z panem Burmistrzem i zadawali wiele pytań, m.in. o nowe place zabaw. Pan Burmistrz natomiast powiedział, że zazdrości nam takiej pięknej i kolorowej szkoły i  że sam chętnie by do niej chodził. Na zakończenie zrobiliśmy sobie wspólne pamiątkowe zdjęcie  i otrzymaliśmy zaproszenie od pana Burmistrza do odwiedzenia Urzędu Dzielnicy Śródmieście. Z ogromną  ciekawością się tam wybierzemy.