Zainspiruj się

ZAINSPIRUJ SIĘ

Grunt to się nie nudzić. Przysłowiowe 4 ściany nie muszą Was ograniczać.

Działamy na odległość i staramy się Was inspirować do działania w czasie wolnym od nauki. Mamy nadzieję, że sięgniecie do naszych propozycji rozwijających kreatywne podejście do rzeczywistości.

RECYKLINGOWE ZABAWY

Z okazji Dnia Ziemi, choć nie tylko w ten jeden dzień, możecie sięgnąć do swojej wyobraźni i zamiast wyrzucać niepotrzebne rzeczy dać im tzw. „drugie życie” Stwórzcie własne zabawki. Zostawcie je na szkolną wystawę, którą planujemy po powrocie do szkoły. W linkach znajdziecie mnóstwo pomysłów.

Język chiński to też twórczość, pisanie chińskich znaków to sztuka kaligrafii.

Dzień języka chińskiego – 20.kwietnia

Mebelki z papieru

RÓŻNOŚCI

Opublikowany przez Ай Сел Piątek, 15 maja 2020

Opublikowany przez Ай Сел Czwartek, 21 maja 2020

Opublikowany przez Świetlica SP 203 w Warszawie Poniedziałek, 1 czerwca 2020

Opublikowany przez Świetlica SP 203 w Warszawie Wtorek, 2 czerwca 2020

Opublikowany przez Ай Сел Wtorek, 26 maja 2020

Opublikowany przez Ай Сел Środa, 27 maja 2020

wodne eksperymentowanie

How To Make Paper Flower || Paper Craft Ideas 2020 #25

Opublikowany przez PQ Love Wtorek, 19 maja 2020

Lampiony ze słoika

Lampiony ze słoika wykonacie w bardzo prosty sposób z letnich kwiatów i dwustronnej taśmy klejącej. To doskonałe propozycja na twórczą pracę dla dzieci. Efekt jest fantastyczny, a takie lampiony to przepiękna wakacyjna dekoracja na letnie przyjęcie. Do wykonania lampionów potrzebujesz: dowolnej wielkości szklany słoik, dwustronną taśmę klejącą, kolorowe kwiaty polne, nożyczki, świeczki. Szklany słoik oklejamy dookoła dwustronną taśmą klejącą, a następnie ściągamy zabezpieczanie. Do klejącego się słoika przyklejamy polne kwiaty, liście, źdźbła zboża. Możecie je zebrać wcześniej, lub oklejać słoik podczas spaceru z dzieckiem. To bardzo prosta, twórcza i kreatywna dekoracja, którą z łatwością wykona każde dziecko.

Opublikowany przez Moje Dzieci Kreatywnie Środa, 3 czerwca 2020

Bean Art Animals Inspired by Dolittle