„WIEM, UMIEM, POTRAFIĘ”

Po raz pierwszy w historii naszej szkoły dla uczniów klas „0” – III odbyła się impreza pt.: „Wiem, umiem, potrafię”. Okazało się, że SP 203 to „kopalnia talentów”. Skrzypce, keyboard, taniec, wokal, popisy oratorskie i zręcznościowe to umiejętności, które prezentowali uczestnicy konkursu. Jury składające się z uczniów i nauczycieli miało olbrzymi problem z wyłonieniem najciekawszych talentów, ale po burzliwych debatach udało się dokonać wyboru. Nagrody otrzymali; Joanna Hereśniak: skrzypce – I nagroda, Natalia Kupras: śpiew – II nagroda, Magdalena Halko i Joanna Kupras: taniec – III nagroda, Kornelia Dąbrowska: śpiew, Jagoda Rubach: keyboard i Krystian Rataj: kozłowanie – Wyróżnienie. Gratulujemy nagrodzonym i wszystkim uczestnikom konkursu !!!