WARSZTATY DLA PRZEDSZKOLAKÓW

W piątkowe przedpołudnie 30 września gościliśmy w naszej szkole dzieci z zaprzyjaźnionych śródmiejskich przedszkoli, na imprezie pod hasłem „Jesień ze szkołą na wesoło”. Na przedszkolaków czekało mnóstwo atrakcji. Był odlotowy tor przeszkód, zagadki i rymowanki o jesieni, warsztaty artystyczne i spacer po szkole. Podczas warsztatów dzieci tworzyły grupowe portrety Pani Jesieni z kolorowych liści oraz zamykały jesienne dary przyrody w butelkach. Zaproszeni goście wspaniale poradzili sobie z zadaniami. Wykonane przez dzieci kolorowe i niepowtarzalne portrety oraz butelki, będą piękną dekoracją, a także wspomnieniem jesiennych spacerów. Na zakończenie na dzieci czekał poczęstunek z jesiennych darów natury, czyli soki i owoce. To był wspaniały dzień pełen radości i wspólnej zabawy.