SZKOLNY TURNIEJ WARCABOWY

Warcaby to bardzo popularna gra strategiczna, która sprzyja wszechstronnemu rozwojowi, uczy logicznego myślenia, przewidywania, sportowego współzawodnictwa i cierpliwości. W dniach 22-25 marca  2024r. odbył się w naszej szkole SZKOLNY TURNIEJ WARCABOWY dla uczniów klas I-III. Rozgrywki odbywały się między oddziałami w trzech kategoriach: klasy I, II i III. Po dość długich zmaganiach, którym towarzyszyło wiele emocji wyłoniono najlepszych warcabistów naszej szkoły. Zagrali oni w finale i uzyskali następujące miejsca:

  • Klasy pierwsze: I miejsce-Jakub Łośko kl.1a, II miejsce-Julian Bęgowski kl.1b, III miejsce-Fryderyk Makowski kl.1b, IV miejsce-Szymon Brozio kl.1a;
  • Klasy drugie: I miejsce-Ryszard Lis kl.2a, II miejsce-Olga Kuczyńska 2a, III miejsce-Bruno Jarosiński 2a;
  • Klasy trzecie: I miejsce-Antoni Tracz 3a, II miejsce-Tymoteusz Waszkiewicz 3a, III miejsce-Barbara Gogacz 3a

Turniej przebiegał w miłej i przyjaznej atmosferze.  Był okazją do sprawdzenia i porównania umiejętności graczy, a także świetną zabawą i doskonałą formą aktywnego spędzania wolnego czasu.

Skip to content