Rowerowy maj 2018/19

Oficjalnie chciałam poinformować Uczniów i Rodziców, że Nasza Szkoła została zgłoszona do projektu ROWEROWY MAJ.

1 marca odbyła się konferencja Rowerowa Edukacja, poświęcona kampanii Rowerowy Maj,
 w której miałam przyjemność uczestniczyć. Wydarzenie uświetnili swoją obecnością ambasadorzy Danii, Holandii, Szwecji i legenda polskiego kolarstwa, pan Czesław Lang.

Marzec to dobry czas na serwisowanie i przygotowanie rowerów do zbliżającego się sezonu. Wiosna tuż, tuż, a do maja zostało już tylko 8 tygodni.

Szkolny koordynator projektu Rowerowy Maj
Katarzyna Urbańska

Podsumowanie projektu Rowerowy Maj

Kampania Rowerowy Maj 2019 dobiegła końca. Dziewczyny i chłopaki, bardzo Wam dziękuję za udział. To był nasz pierwszy udział i szlaki zostały przetarte.

W naszej szkolnej klasyfikacji klasa 5b zajęła pierwsze miejsce z największą liczbą przejazdów. Drugie miejsce klasa 1a, a trzecie miejsce 5a.

Podsumowanie kampanii na stronie https://liblink.pl/efkbNe0bqw

Uczniowie z dzienniczkami mogę się zgłaszać w poniższych terminach po odbiór nagród.
AvePark
Dla wszystkich dzieci, które w maju przyjadą do szkoły lub przedszkola aktywnie więcej niż 5 razy, Ave Park przygotował wejściówki na teren skateparku za 5 złotych. Nagrody można odbierać w dniach 6 maja-31 sierpnia.
Hulakula
Dla wszystkich dzieci, które w maju przyjadą do szkoły lub przedszkola aktywnie więcej niż 10 razy, Hulakula przygotowała wejść na teren sali zabaw w cenie 15 złotych. Nagrody można odbierać w dniach 24 czerwca-31 sierpnia.
Fundacja Legii
Dla wszystkich dzieci, które w maju przyjadą do szkoły lub przedszkola aktywnie więcej niż 10 razy, Fundacja Legii przygotowała pulę biletów za symboliczne 5 złotych na dowolny mecz na stadionie drużyny. Bilety do odebrania w terminie 15 lipca-1 września.

Dziękuję za udział w kampanii.
Szkolny koordynator projektu Rowerowy Maj
Katarzyna Urbańska