PODSUMOWANIE RODZINNEGO KONKURSU NA NAJPIĘKNIEJSZĄ SZOPKĘ BETLEJEMSKĄ

W miesiącu grudniu 2022, tradycyjnie, jak co roku uczniowie naszej szkoły wraz z rodzinami wzięli udział w rodzinnym konkursie – Najpiękniejsza Betlejemska Szopka. Celem konkursu było kultywowanie tradycji świątecznej oraz umacnianie więzi rodzinnych przy wspólnym tworzeniu szopki bożonarodzeniowej. Swój udział w konkursie mieli nie tylko uczniowie, ale również rodzice, rodzeństwo, babcie i dziadkowie. Na konkurs wpłynęło 17 prac uczniów z różnych klas. Wystawa oryginalnych, różnorodnych i kolorowych szopek betlejemskich pięknie udekorowała szkolny korytarz i tworzyła ciepły klimat przedświąteczny. Po długich naradach, spośród wszystkich prac jury konkursowe wybrało trzy zwycięskie prace oraz przyznało dwa wyróżnienia.

• I miejsce – Aleksander Rykiel kl. 3b
  • II miejsce – Konstanty Gałkowski kl. 2a
  • III miejsce – Julia Galant kl. 3a
  • Wyróżnienie Urszula Trybocka kl. 5a
  • Wyróżnienie – Barbara Kuna kl. 3a

Serdecznie gratulujemy ciekawych pomysłów wszystkim Uczestnikom, Rodzinom, które wzięły udział w konkursie na najpiękniejszą szopkę.