OTRZĘSINY 2014 – W PODWODNYM ŚWIECIE

Nareszcie nadszedł czas, w którym nasz szkolny „narybek” mógł się wykazać zdobytą dotychczas wiedzą i umiejętnościami. W szkolnej świetlicy, w „podwodnym świecie”, odbyły się otrzęsiny klas pierwszych. Nie było łatwo – najmłodsi musieli zdać egzamin ze znajomości zasad panujących w świetlicy. Wszystkie pierwszaki pozytywnie zaliczyły quiz oraz odpowiednio ułożyły hasła dotyczące zachowań w świetlicy. Udała się też „wodna” gimnastyka – każdy utrzymał się na powierzchni.
Na potwierdzenie hartu ducha każde dziecko musiało z uśmiechem wypić „złoty eliksir”, który od kwasu wykrzywiał buzie. Kiedy wszystkie zadania zostały pomyślnie zaliczone świetlicowy Neptun, zamieniony w ośmiornicę, uroczyście pasował każdego na świetliczaka!