IV EDYCJA RODZINNYCH POTYCZEK ORTOGRAFICZNYCH

Już po raz czwarty w naszej szkole odbyły się Rodzinne Potyczki Ortograficzne. W tym roku zgłosiło się osiem odważnych drużyn z kl. V-VIII. Uczniowie wraz z rodzicami, rodzeństwem, niejednokrotnie absolwentami naszej szkoły, śmiało stanęli do rywalizacji. Celem organizatorów było pokazanie, że nie należy obawiać się ortografii – można się z nią świetnie bawić. W tegorocznej edycji zespoły familijne zmierzyły się z łamigłówkami, krzyżówkami, grą ,,Ortograficzna Familiada”, a także układały i rozwiązywały zagadki z ortogramami. Zadania dostarczyły uczestnikom zabawy wielu emocji, często wywoływały również uśmiech na ich twarzach. Wszyscy zawodnicy stanęli na wysokości zadania, za co zostali nagrodzeni dyplomami i słodkimi upominkami.

Wszystkim serdecznie dziękujemy! Widzimy się za rok J