Grupa 2A 2020/21

Wychowawca – p. Karolina Wolińska

Z życia grupy.

11.02

Hania i Bodzia są fankami zajęć z origami. Nauczyły swoich kolegów z klasy, jak zrobić koalę.

8.02

W klasie 2a na pewno nie mogło zabraknąć karnawału. Były piękne, kreatywne przebrania, tańce oraz super zabawa taneczna!

1.02

MegaMisja na dobre zawitała już w klasie 2a.

25.01

Czy pasta do zębów musi być tylko używana do ich mycia? Niekoniecznie! Na dzisiejszych zajęciach plastycznych klasa 2a wykorzystała ją do stworzenia zimowego krajobrazu. Obrazy wyszły przepiękne.

22.01

Kiedy jest śnieg i piękna pogoda, co robi klasa 2a? Oczywiście, że wychodzi na dwór! Przez ostatnie dwa dni dzielnie tworzyli swojego czworonożnego przyjaciela, którego nazwali „Śnieżynką”. Miejmy nadzieję, że zostanie z nimi na dłużej.

22.10

Przy koralikowej kreatywności dzieci same tworzyły wzory, układy, dobierały kolory. W głowie powstawały coraz to nowe pomysły, które później były realizowane. Rozwijały wyobraźnię, a przy okazji ćwiczyły motorykę małą.

12.10

Klockowe szaleństwo. Przy zabawie klockami każdy znajdzie coś dla siebie. Dzisiaj dzieci zbudowały szybką wyścigówkę, długiego węża, dla niego domek i wiele, wiele innych.