Grupa 2A 2020/21

Wychowawca – p. Karolina Wolińska

Z życia grupy.

6.05

Klasa 2a korzysta z pięknej pogody bawiąc się na świeżym powietrzu.

19.03

Zróbmy szum wokół wody! Klasa 2a uczestniczyła w zajęciach z okazji Światowego Dnia Wody.

11.03

Czy można dwa razy przeżyć ten sam poranek? Klasa 2a to sprawdziła, realizując kolejny scenariusz projektu Fundacji Uniwersytetu Dzieci.

9.03

Czy można malować farbami na folii aluminiowej? Klasa 2a to sprawdziła i stworzyła piękne wiosenne krajobrazy.

2.03

Klasa 2a zrealizowała kolejny scenariusz MegaMisji. Dzieci odgrywały role związane z emocjami.

1.03

Dzisiaj klasa 2a dowiedziała się, czym jest makrama. Dzieci wykonały piękne ozdoby tą techniką.

25.02

Natalka i Ania uwielbiają taniec. Postanowiły nauczyć swoje koleżanki z klasy układu tanecznego, który same przygotowały.

24.02

Bawimy się w teatr

23.02

Dzisiaj klasa 2a tworzyła z plasteliny zwierzątka.

11.02

Hania i Bodzia są fankami zajęć z origami. Nauczyły swoich kolegów z klasy, jak zrobić koalę.

8.02

W klasie 2a na pewno nie mogło zabraknąć karnawału. Były piękne, kreatywne przebrania, tańce oraz super zabawa taneczna!

1.02

MegaMisja na dobre zawitała już w klasie 2a.

25.01

Czy pasta do zębów musi być tylko używana do ich mycia? Niekoniecznie! Na dzisiejszych zajęciach plastycznych klasa 2a wykorzystała ją do stworzenia zimowego krajobrazu. Obrazy wyszły przepiękne.

22.01

Kiedy jest śnieg i piękna pogoda, co robi klasa 2a? Oczywiście, że wychodzi na dwór! Przez ostatnie dwa dni dzielnie tworzyli swojego czworonożnego przyjaciela, którego nazwali „Śnieżynką”. Miejmy nadzieję, że zostanie z nimi na dłużej.

22.10

Przy koralikowej kreatywności dzieci same tworzyły wzory, układy, dobierały kolory. W głowie powstawały coraz to nowe pomysły, które później były realizowane. Rozwijały wyobraźnię, a przy okazji ćwiczyły motorykę małą.

12.10

Klockowe szaleństwo. Przy zabawie klockami każdy znajdzie coś dla siebie. Dzisiaj dzieci zbudowały szybką wyścigówkę, długiego węża, dla niego domek i wiele, wiele innych.