FINAŁ SZLACHETNEJ PACZKI 2022 – PODZIĘKOWANIA

Szanowni Państwo, Drodzy Rodzice i Uczniowie!
W imieniu Pani Olgi z rodziną, dla której zbieraliśmy dary w tegorocznej akcji Szlachetnej Paczki, serdecznie dziękujemy za wszelką pomoc materialną, wsparcie i wielką wrażliwość na potrzeby tej rodziny będącej w trudnej sytuacji bytowej.
W ubiegły Weekend Cudów, 10-11 grudnia 2022 r., wszystkie dary zebrane w 20 PACZKACH!!! zostały przekazane do magazynu Szlachetnej Paczki na region Warszawa-Białołęka, skąd zostały dostarczone przez wolontariuszy SZP dla rodziny Pani Olgi. W otrzymanej relacji z przekazania darów znalazły się słowa gorących podziękowań od całej rodziny. Jak przekazała wolontariuszka, rodzina Pani Olgi była zaskoczona i bardzo zadowolona zarówno ilością, jak i jakością darów?  Szczególną radość można było dostrzec na twarzach najmłodszych. Rodzice i dzieci bardzo się cieszą z otrzymanych artykułów, sprzętów AGD, ubrań, obuwia i szczególnych upominków.
W podziękowaniu dzieci Pani Olgi i Pana Dimy: Oleksandra i Iwan narysowali laurki.
Jeszcze raz dziękujemy wszystkim Darczyńcom zaangażowanym w skompletowanie wszystkich potrzeb dla rodziny, transport paczek i całej Społeczności szkolnej za wielkie serce, pomoc i współtworzenie tegorocznej akcji Szlachetnej Paczki.