DZIEŃ ŚWIADOMOŚCI DYSLEKSJI

dsd

Serdecznie zapraszamy rodziców na DZIEŃ ŚWIADOMOŚCI DYSLEKSJI, który odbędzie się  05.10.2016 r. w godzinach 17.00- 19.00. Już od kilku lat organizujemy w tym dniu spotkania  i konsultacje ze specjalistami (psycholodzy, terapeuci pedagogiczni, logopedzi) z naszej szkoły oraz z innych placówek.  W tym roku obecni będą także pracownicy Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej nr 11 w Warszawie. W godzinach 16.00-19.00 neurologopeda  z poradni pani Ewa Bombol będzie prowadziła przesiewowe badanie słuchu Platformą Badań Zmysłów. Terapeuta funkcji wzrokowych pani Beata Gocłowska-Tkaczuk  przeprowadzi  przesiewowe badanie ortoptyczne w godz. 17.00-19.00. Będzie także możliwość zapoznania się z publikacjami oraz pomocami, dotyczącymi tematyki trudności w czytaniu i pisaniu, które zaprezentuje księgarnia  edukacyjna. Serdecznie zapraszamy.

Skip to content