DZIEŃ OTWARTY

28 lutego w naszej szkole odbył  się dzień otwarty dla rodziców kandydatów do klas pierwszych i oddziału przedszkolnego. Spotkanie rozpoczęło się od prezentacji szkoły oraz przemówienia Pani Dyrektor i Pani Wicedyrektor. Rodzice mieli możliwość zadania wielu nurtujących ich pytań dotyczących szkoły. Następnie głos zabrała Pani Logopeda oraz Nauczyciel klas I-III. Rodzice mieli możliwość obejrzenia niesamowitego występu taneczno-wokalnego w wykonaniu dzieci z klasy III a.

Nasi nauczyciele postarali się, aby przedszkolaki mile spędziły czas. Czekało ich wiele różnych atrakcji, między innymi: przedstawienie „Calineczka”, warsztaty mydlarskie, warsztaty z robotyki z wykorzystaniem ozobotów, zajęcia rekreacyjno-sportowe, eksperymenty chemiczne.

Dużym zainteresowaniem cieszyły się rodzinne warsztaty, które odbędą się w sobotę 10 marca.

Mamy nadzieję, że ze wszystkimi rodzinami, które odwiedziły naszą szkołę podczas dnia otwartego, spotkamy się już 1. września.