DZIEŃ OTWARTY

W środę 23 lutego w naszej szkole odbył się dzień otwarty dla rodziców kandydatów do klas pierwszych. Odwiedziło nas wielu rodziców wraz z dziećmi. Na wszystkich czekały atrakcje przygotowane przez nauczycieli pracujących w szkole. Rodzice zwiedzili szkołę, obejrzeli prezentację i film o szkole, rozmawiali z Panią Dyrektor i nauczycielami. W tym czasie dzieci uczestniczyły w zajęciach archeologicznych z elementami krytycznego myślenia, magicznych eksperymentach oraz w ruchowych zabawach z językiem angielskim.  Na koniec wszyscy goście i nauczyciele spędzili wspólny czas w kawiarence przy herbacie, kawie i babeczkach przygotowanych przez stołówkę szkolną. Dziękujemy wszystkim za przybycie. Mamy nadzieję, że spotkamy się 1. września w nowym roku szkolnym.