DZIEŃ JĘZYKÓW

Z okazji Europejskiego Dnia Języków Obcych w dniach 27 oraz 30 września w naszej szkole odbyło się wiele przedsięwzięć. Od piątku uczniowie usiłowali rozszyfrować wiadomości ukryte pod QR-kodami, które należało odnaleźć na szkolnych korytarzach. Wśród najlepszych „tropicieli” kodów zostały rozlosowane nagrody rzeczowe. W poniedziałek rozpoczęliśmy świętowanie od quizu wiedzy „Milionerzy” dla najstarszych uczniów naszej szkoły i przeprowadziliśmy konkurs karaoke piosenek obcojęzycznych. Podsumowaniem imprezy było wspólne tańczenie i śpiewanie piosenek anglojęzycznych przez najmłodszych. Zadowoleni uczniowie długo wspominali świetną zabawę i słodkie upominki, które otrzymali. Mamy nadzieję, że tak huczne obchody dni języków będziemy kontynuować w kolejnych latach.