DEBATA WYBORCZA

W dniu 27 września, w ramach kampanii wyborczej do Zarządu Samorządu Uczniowskiego, odbyła się debata, podczas której kandydaci  przedstawili pozostałym  uczniom klas IV – VII swoje programy wyborcze, pomysły do pracy w nowym roku szkolnym oraz  zmierzyli się z niełatwymi pytaniami swoich przyszłych wyborców, np.: dlaczego chcesz być członkiem zarządu SU/dlaczego kandydujesz na to stanowisko? Jakie masz cechy/umiejętności przywódcze? Jaką nową aktywność chciałbyś/chciałabyś zorganizować dla uczniów w szkole? Jaki widzisz problem w szkole i jak chciałbyś/chciałabyś go rozwiązać? Wszyscy Kandydaci świetnie zaprezentowali swoje pomysły a niektóre z ich odpowiedzi wywołały wiele emocji, nie tylko wśród uczniów ale również grona pedagogicznego.