„W karnawale, w karnawale
Dookoła wielkie bale,
Gdy orkiestra pięknie gra,
Dobry humor każdy ma!”

Karnawał to czas radosnych zabaw i balów. Zgodnie z tą tradycją w dniu 24 lutego 2022 roku w naszej szkole w klasach I-III odbyły się klasowe bale karnawałowe, na które dzieci od dawna czekały. Uczniowie byli przebrani za przedstawicieli różnych zawodów, można było spotkać tancerki, aktorki, malarzy, kucharzy, kelnerów, policjantów, żołnierzy, sportowców, … nie sposób zliczyć i wymienić wszystkich. Dzieci bawiły się znakomicie przy rytmach różnorodnej muzyki, były pociągi, korowody, kółeczka i tańce w parach. Po szalonych tańcach wszyscy z wielką ochotą raczyli się słodkim poczęstunkiem. Atmosfera podczas balów była wspaniała, wspólna zabawa dostarczyła dzieciom wielu przeżyć i miłych wrażeń.