Akcje wolontariatu w roku szkolnym 2020/2021

Szyjemy emotki – pożeracze smutków. Uczniowie wykazują się wspaniałą kreatywnością. Szyją poduszki przytulanki w formie emotki.

Chcielibyśmy złożyć serdeczne podziękowanie wszystkim, którzy  sprawili, że nasz udział w akcji „Szlachetna Paczka” zakończył się sukcesem.

To dzięki Wam Drodzy Rodzice, Uczniowie, Nauczyciele i Pracownicy Szkoły do drzwi jednej z rodzin zapukała radość i nadzieja na lepsze jutro.  Dzięki takim ludziom jak Wy, wiara w drugiego człowieka jest wciąż żywa.  To Wy tworzycie „Szlachetną Paczkę”, która każdego roku zmienia historię tak wielu potrzebujących istnień.

Darczyńca to ktoś, kto do podarunku dołącza również własne serce. Wasze zaangażowanie, empatia, wrażliwość i umiejętność otwarcia się na potrzeby innych sprawiły, że wspólnie zrealizowaliśmy zamierzony cel.

„Życie jest po to, żeby dawać z siebie jak najwięcej innym ludziom”

„To kim jesteśmy zależy od nas…

Naszą miarą są wyzwania, które podejmujemy…”

„Życia nie mierzy się ilością oddechów,

Ale ilością chwil zapierających dech w piersiach”

Jeszcze raz bardzo serdecznie dziękujemy wszystkim darczyńcom za okazane serce!

Szkolne Koło Wolontariatu

SP 203 w Warszawie

Szkolne Koło Wolontariatu Szkoły Podstawowej nr 203 im. Antoniny i Jana Żabińskich zaprasza wszystkich Uczniów, Rodziców, Nauczycieli i Pracowników naszej szkoły do wzięcia udziału w akcji SZLACHETNA PACZKA.

W tym roku pomagamy Pani Marcie i Panu Adamowi oraz czwórce ich dzieci: Monice 11 lat, Ani 10 lat, Ewelince 8 lat oraz Krzysiowi 8 lat.

ZBIÓRKA DARÓW TRWA DO 10 GRUDNIA 2020 ROKU.
(Podarunki przynosimy do szkoły i zostawiamy u dozorcy)

WSZYSTKIM DARCZYŃCOM SERDECZNIE DZIĘKUJEMY !!!

Nigdy nie jest tak, żeby człowiek, czyniąc dobrze drugiemu,
tylko sam był dobroczyńcą.
Jest równocześnie obdarowywany,
obdarowany tym, co ten drugi przyjmuje z miłością.
(Jan Paweł II)

Otwórzmy nasze serca!!!

Szkolne Koło Wolontariatu

Współpraca z nauczycielem. Chętni uczniowie współpracowali z nauczycielami przedmiotu. Jednym z takich działań była pomoc przy eksperymentach chemicznych.