ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2019/2020

26 czerwca w naszej szkole inaczej niż zazwyczaj zabrzmiał dzwonek kończący rok szkolny 2019/2020. Rok inny niż wszystkie do tej pory, pełen wyzwań i nowych rozwiązań. Z powodu zagrożenia koronawirusem zakończenie roku szkolnego zorganizowane zostało ściśle według wytycznych sanitarnych tak, by zapewnić bezpieczeństwo naszym uczniom i nauczycielom. Tym razem nie było uroczystego apelu, podczas którego wręczano świadectwa i dyplomy, wspólnych spotkań uczniów i nauczycieli oraz serdecznych pożegnań. Zakończenie roku ograniczyło się do rozdania świadectw przez wychowawców, zgodnie z wcześniej ustalonym harmonogramem, bez obecności rodziców i gości. Uczniowie odbierali świadectwa pojedynczo, w maseczkach oraz z zachowaniem odpowiedniego dystansu. Wyjątkiem były klasy VIII i III, które pożegnały swoich wychowawców na krótkich spotkaniach klasowych, oczywiście z zachowaniem reżimu sanitarnego. Gratulujemy wszystkim uzyskania promocji do następnej klasy oraz wspaniałych wyników w nauce. Absolwentom życzymy wielu sukcesów w przyszłości, a wszystkim udanych wakacji, odpoczynku i radości. Czekamy na Was we wrześniu!