ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2018/2019

Niech żyją wakacje,
niech żyje pole i las,
i niebo, i słońce,
wolny, swobodny czas.

Nadeszły wakacje – zasłużony czas odpoczynku, na który z niecierpliwością czekali uczniowie, nauczyciele i rodzice. W ostatni dzień roku szkolnego 2018/2019 podczas uroczystej gali Pani Dyrektor Anna Oskroba podsumowała pracę w minionym roku szkolnym. Najlepsi uczniowie otrzymali świadectwa z czerwonym paskiem i nagrody. Był to też czas pożegnania uczniów klas VIII, którzy zakończyli naukę w naszej szkole. Podziękowania i gratulacje otrzymali również rodzice uczniów, którzy osiągnęli bardzo dobre wyniki w nauce oraz ci, którzy w szczególny sposób włączyli się w pracę na rzecz szkoły. Uroczystość uświetniło wystawienie inscenizacji pt „Dziecięcy pokój” koła teatralnego, występy chóru szkolnego oraz uczniów klas 0 – III, którzy zaprezentowali wiersze i piosenki o tematyce wakacyjnej. Po zakończeniu części artystycznej uczniowie udali się do klas, gdzie otrzymali świadectwa i pożegnali się ze swoimi wychowawcami. Życzymy wszystkim udanych i bezpiecznych wakacji!