ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO

24 czerwca bardzo uroczyście pożegnaliśmy rok szkolny 2015/2016. Pani dyrektor wręczyła uczniom świadectwa z wyróżnieniem i stypendia, a rodzice otrzymali listy gratulacyjne. Klasy szóste pożegnały szkołę. Dwie uczennice: Kamila Jaworska i Maja Jabłońska otrzymały nagrodę specjalną dyrektora szkoły za wybitne osiągnięcia. Dwoje uczniów: Dominika Charszlak i Michał Szczepański zostało nagrodzonych za najwyższy wynik na sprawdzianie szóstoklasisty. Dwóch uczniów: Dominik Gawlik i Krzysztof Faber otrzymało wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie KANGUR Matematyczny. Część artystyczna dostarczyła oglądającym wielu emocji – od radości do wzruszeń. Czwarto -, piąto – i szóstoklasiści obejrzeli przedstawienie szkolnej grupy teatralnej „Skorupki w masce”, które w bardzo żartobliwy sposób przedstawiło życie uczniów w szkole. Klasy młodsze pożegnały rok szkolny programem artystycznym, który specjalnie przygotowały na tę okazję. Wszystkim życzymy udanych wakacji!

Skip to content