XV FESTYN RODZINNO – SPORTOWY

11 czerwca już po raz piętnasty spotkaliśmy się na rodzinno – sportowym festynie. W tym roku odbywał się pod hasłem „Regiony Polski, jakich nie znacie”. Każda klasa przygotowała stoisko pokazujące elementy kultury wybranego przez siebie regionu kraju. Było, co podziwiać. Oczywiście królowały kulinaria, ale nie tylko… Pomysłom nie było końca. Doceniono je w konkursie na najlepiej zorganizowane stoisko. Komisja przyznała pierwsze miejsce klasie I b, która urządziła stoisko przybliżające nam region krakowski, drugie klasie II b, trzecie klasie V a oraz wyróżnienia klasom IV a, II c, i II a. Ponieważ był to festyn sportowy, nie zabrakło również międzyklasowych wyścigów, turnieju ringo oraz pokazów karate i judo. Reprezentacje klasowe były wspierane przez rodziców. Wisienką na torcie był mecz pomiędzy rodzicami a uczniami klas szóstych. Oprócz powyższych atrakcji, jak co roku odbyły się: aukcja, pokazy taneczne i występy laureatów konkursów instrumentalnych i wokalnych oraz lauretów konkursu „Wiem, umiem, potrafię”. Dużym powodzeniem cieszyło się rozbijanie piñat, wykonanych przez uczniów na języku hiszpańskim. Cieszymy się że, jak co roku odwiedzili nas licznie absolwenci. Było super, tym bardziej, że pogoda dopisała. Do zobaczenia za rok!

Skip to content