XIV FESTYN SZKOLNY „KOLORY ŚWIATA”

Już po raz czternasty spotkaliśmy się na szkolnym rekreacyjno – sportowym festynie. W tym roku odbywał się pod hasłem „Kolory Świata”. Każda klasa przygotowała stoisko pokazujące elementy kultury wybranego przez siebie państwa świata. Było, co podziwiać. Oczywiście królowały kulinaria, ale nie tylko… Pomysłom nie było końca… Doceniono je w konkursie na najlepiej zorganizowane stoisko. Komisja przyznała pierwsze miejsce klasie IV a, która urządziła stoisko przybliżające nam kulturę Korei Południowej. Nagrodą było wyjście całej klasy do sali zabaw. Warto było się postarać, bo nagrody za drugie i trzecie miejsce były też niezwykle atrakcyjne. Ci, którzy otrzymali wyróżnienia pocieszali się kolorowymi lizakami. Ponieważ był to festyn sportowy, nie zabrakło również międzyklasowych wyścigów, pokazów karate i judo. Reprezentacje klasowe były wspierane przez rodziców. Wisienką na torcie był mecz pomiędzy rodzicami a uczniami klas szóstych. Wygrali uczniowie – hurra !!! Oprócz powyższych atrakcji, jak co roku odbyły się: aukcja, pokaz tańca z szarfami i występy laureatów konkursów tanecznych i wokalnych. Cieszymy się, że jak co roku odwiedzili nas licznie absolwenci. Było super, tym bardziej, że pogoda dopisała. Do zobaczenia za rok!

Skip to content