XIII FESTYN SPORTOWO – REKREACYJNY

7 czerwca podsumowaliśmy projekt „W biegu po zdrowie”. Odbyło się to podczas XIII FESTYNU SPORTOWO – REKREACYJNEGO. Odwiedziło nas wielu gości, absolwentów, naszych przyjaciół i sąsiadów, a wśród nich Naczelnik Wydziału Oświaty i Funduszy Europejskich Dzielnicy Śródmieście Pan Łukasz Kasprzak. Jak co roku nie mogło zabraknąć aukcji, zabawy fantowej i stoisk z pysznymi i zdrowymi produktami. A wszystko to dzięki współpracy rodziców, nauczycieli i dzieci. Ci ostatni mogli wziąć udział w konkurencjach sportowych i zdobywać nagrody. Nie zapomnimy części artystycznej, w której wystąpiły zespoły taneczne i chór szkolny. Najwięcej jednak emocji i radości wzbudził taniec wszystkich uczniów naszej szkoły, którzy razem z nauczycielami pląsali w rytm skocznej muzyki. Było wesoło, zdrowo i kolorowo.
AKCJA W BIEGU PO ZDROWIE DOBIEGŁA KOŃCA
DZIĘKUJEMY ORGANIZATOROM I UCZESTNIKOM

Skip to content