WIZYTA W WARSZTACIE WARSZAWSKIM

Dzięki wieloletniej współpracy ze „Stowarzyszeniem z Siedzibą w Warszawie” nasi uczniowie zostali zaproszeni na wystawę uniwersalnych zabawek terapeutycznych. Dzieci doświadczyły jak może odbierać bodźce człowiek ze spektrum autyzmu oraz niedowidzący. Terapeutyczne zabawki zostały zaprojektowane zarówno przez rodziców dzieci z zaburzeniami jak i przez projektantów zaangażowanych w projekt.

Nasi uczniowie po zabawie sami zaprojektowali i wykonali uniwersalne zabawki edukacyjne, które zostaną przekazane do ośrodka terapeutycznego.

Choć każda z grup spędziła na warsztatach po półtorej godziny, to nie był to czas wystarczający. Dzieci zostały zaproszone na warsztaty rodzinne, które odbędą się 18. października, w niedzielę o godzinie 11.00. Zapraszamy na Plac Konstytucji 4.

Skip to content