WITAJ SZKOŁO !

Witaj szkoło!
Weź plecak, książki i ćwiczenia,
wakacje zostaw we wspomnieniach
i śmiało ruszaj już do szkoły,
bo nauki przyszedł czas!

2 września rozpoczęliśmy nowy rok szkolny. Wakacje dobiegły końca, ale wspomnienia letnich przygód na zawsze pozostaną w naszej pamięci. Wypoczęci    i gotowi na nowe wyzwania uczniowie i nauczyciele stawili się na uroczystym rozpoczęciu roku szkolnego 2019/2020. Na początku wprowadzony został sztandar szkoły i odśpiewany hymn państwowy, następnie głos zabrała Pani Dyrektor, która niezwykle ciepło przywitała  uczniów, rodziców i nauczycieli. W tym roku szczególnie wiele nowych wyzwań czeka naszych czwartoklasistów, którzy rozpoczęli nowy etap edukacyjny. Największe emocje towarzyszyły jednak najmłodszym, czyli tym, którzy dopiero rozpoczynają swoją szkolną przygodę. Wszystkim uczniom życzymy, aby ten nowy rok szkolny był udany i pełen niezapomnianych chwil!