SZLACHETNA PACZKA – PODZIĘKOWANIE

Chcielibyśmy złożyć serdeczne podziękowanie wszystkim, którzy  sprawili, że nasz udział w akcji „Szlachetna Paczka” zakończył się sukcesem.

To dzięki Wam Drodzy Rodzice, Uczniowie, Nauczyciele i Pracownicy Szkoły do drzwi jednej z rodzin zapukała radość i nadzieja na lepsze jutro.  Dzięki takim ludziom jak Wy, wiara w drugiego człowieka jest wciąż żywa.  To Wy tworzycie „Szlachetną Paczkę”, która każdego roku zmienia historię tak wielu potrzebujących istnień.

Darczyńca to ktoś, kto do podarunku dołącza również własne serce. Wasze zaangażowanie, empatia, wrażliwość i umiejętność otwarcia się na potrzeby innych sprawiły, że wspólnie zrealizowaliśmy zamierzony cel.

 

„Życie jest po to, żeby dawać z siebie jak najwięcej innym ludziom”

„To kim jesteśmy zależy od nas…

Naszą miarą są wyzwania, które podejmujemy…”

„Życia nie mierzy się ilością oddechów,

Ale ilością chwil zapierających dech w piersiach”

 

Jeszcze raz bardzo serdecznie dziękujemy wszystkim darczyńcom za okazane serce!

Szkolne Koło Wolontariatu

SP 203 w Warszawie