ŚLUBOWANIE KLAS PIERWSZYCH

„Obiecuję, że bez przerwy, będę dbał o Pani nerwy, będę uczył się starannie, zachowywał nienagannie.
Gdy umowa taka stanie, to jest właśnie – ŚLUBOWANIE”.
Tak śpiewająco przyrzekali uczniowie klas pierwszych we wtorek 30.10.2012roku. Teraz są już pełnoprawnymi uczniami, bo zostali pasowani przez kolegów i koleżanki z klas starszych. To była ważna chwila dla wszystkich dzieci, rodziców, nauczycieli. Cała szkoła cieszyła się z pierwszakami. Starsi koledzy śpiewali w szkolnym chórze i grali na instrumentach – dla tych najważniejszych – już nie przedszkolaków tylko uczniów, którzy na pamiątkę tego wspaniałego wydarzenia otrzymali dyplomy. Po uroczystości wszyscy udali się na poczęstunek w pięknie wyremontowanej sali gimnastycznej. NOWYM UCZNIOM ŻYCZYMY SUKCESÓW W NASZEJ SZKOLE

Skip to content