ROZPOCZYNAMY NOWY ROK SZKOLNY


Dnia 2 września 2013 roku znowu zadzwonił dzwonek. Powitał uczniów naszej szkoły śpiewając – „Żegnajcie lasy zielone, żegnajcie rzeki błękitne. Czas wracać do szkoły.” Rok szkolny 2013/2014 najpierw rozpoczęły klasy starsze, potem drugie i trzecie, a na końcu Ci najmłodsi – dzieci z klas pierwszych i zerówki.
Uczniów witała nowa Pani dyrektor – Anna Oskroba. W naszej szkole pamiętamy również o ważnych rocznicach – jeden z uczniów przypomniał wszystkim o wydarzeniach z września 1939 roku. Następnie wszyscy rozeszli się do klas, w których spotkali się ze swoimi wychowawcami. Mamy nadzieję, że ten rok szkolny będzie dla nas radosny i pełen sukcesów – chcielibyśmy powtórzyć wspaniałe wyniki nauczania z zeszłego roku.
WSZYSTKIM UCZNIOM I NAUCZYCIELOM TEGO ŻYCZYMY!

Skip to content