Rekrutacja do oddz. przedszkolnego 2016/2017

Szanowni Państwo,

uprzejmie informujemy, że zapisy dzieci do oddziału przedszkolnego Szkoły Podstawowej nr 203 rozpoczną się zgodnie z zasadami ustalonymi przez Biuro Edukacji m. st. Warszawy z wykorzystaniem systemu informatycznego.

Szkoła Podstawowa nr 203 planuje otwarcie 1 oddziału przedszkolnego.

Elektroniczna rekrutacja trwa od 1 marca do 16 marca 2016r.

Zebranie dla Rodziców dotyczące rekrutacji odbędzie się w dniu 22 lutego o godz. 17.

Zasady prowadzenia postępowania rekrutacyjnego do samorządowych przedszkoli i oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych na rok szkolny 2016/2017 zostały przygotowane w oparciu o zapisy ustawy o systemie oświaty (Dz. U. z 2015 r. poz. 2156 ze zm.)

W postępowaniu rekrutacyjnym Szkoły Podstawowej nr 203 biorą udział: dzieci 5-6 letnie (urodzone w latach 2011-2010) oraz dzieci, którym odroczono obowiązek szkolny, zamieszkałe w Warszawie.

Informacje dostępne na stronach:

edukacja.warszawa.pl

www.sp203.edu.pl

warszawa-przedszkola.pzo.edu.pl

Do pobrania:

Bezpłatna oferta WCIES dla rodziców podejmujących decyzję o edukacji dziecka 6-letniego – edukacja przedszkolna, czy klasa I?

Warszawskie Centrum Innowacji Edukacyjno-Społecznych i Szkoleń uruchomiło punkt konsultacyjny dla rodziców 6-latków podejmujących decyzję o dalszej edukacji dziecka. Poniżej – „arkusz obserwacji dziecka”, który może być pomocny w podjęciu przez rodziców decyzji o dalszej drodze edukacyjnej 6-latka. Pozwoli on rodzicom na samodzielną ocenę stopnia gotowości szkolnej dziecka.

Do pobrania:

Skip to content