PLENEROWE WARSZTATY DLA PRZEDSZKOLAKÓW

W dniu 29 września gościliśmy w naszej szkole dzieci z okolicznych przedszkoli, które zaprosiliśmy na imprezę plenerową pod hasłem „Jesień ze szkołą na wesoło”. W promieniach  jesiennego słońca, przybyłych gości przywitała Pani Dyrektor Anna Oskroba. Na przedszkolaków czekało mnóstwo atrakcji. Przy dźwiękach jesiennych piosenek dzieci ochoczo przystąpiły do zabawy i pracy. Każdy mógł sprawdzić swoją sprawność fizyczną, zbierając ziemniaki oraz uczestnicząc  w jesiennym torze przeszkód. Główną atrakcją naszego spotkania były warsztaty plastyczne, podczas których każde dziecko samodzielnie wykonało drzewo w jesiennej szacie z mchu i zabrało ze sobą do przedszkola. Dzieci poradziły sobie z tym zadaniem wspaniale.  Wyczarowane drzewa były piękne, kolorowe i niepowtarzalne. Następnie mali artyści malowali farbami jesienne liście na przezroczystej folii rozpiętej między drzewami. Na zakończenie na dzieci czekał poczęstunek z jesiennych darów natury, czyli soki i owoce. Wszyscy uczestnicy imprezy otrzymali pamiątkowe dyplomy i uczestniczyli w mini sesji fotograficznej. To był wspaniały dzień pełen słońca, radości i wspólnej zabawy.