PIERWSZY DZIEŃ WIOSNY

HURA!
– wreszcie nadeszła
upragniona, wyczekiwana
wiosna.

Ponieważ akcja „W biegu po zdrowie” rozpoczęła się na dobre – powitanie wiosny też miało sportowy charakter. Na boisku szkolnym wszystkie klasy rywalizowały między sobą w wyścigach rzędów. A poza tym były piosenki i wiersze o wiośnie, Domisiowa gimnastyka w wykonaniu klasy „0”, wystawa prac plastycznych pt.: ” Wiosenna łąka” – wykonanych przez klasy „0” – III oraz podsumowanie konkursu na najpiękniej udekorowaną salę lekcyjną. Konkurs ten wygrała klasa VA, która w nagrodę otrzymała pyszne rogaliki upieczone przez mamę jednej z naszych uczennic. Z okazji nadejścia wiosny w klasach młodszych założono klasowe kąciki przyrody, a podczas przerw można było pograć w gry planszowe, własnoręcznie wykonane przez uczniów klasy IIA. Cała szkoła tego dnia wiwatowała na cześć wiosny.

ZIMO PRECZ – WITAJ WIOSNO

Skip to content