OGROMNY SUKCES NASZYCH INFORMATYKÓW

W konkursach informatycznych dla szkół podstawowych organizowanych pod honorowym patronatem Kuratora Oświaty, odnieśliśmy sukces.
W ogólnopolskim konkursie Liga Zadaniowa 04 byliśmy bezkonkurencyjni. Mamy 10 laureatów, którzy zajęliśmy trzy pierwsze miejsca. A oto oni: I miejsce – Kosma Kozielewski, Kacper Musiał, Kacper Skarżyński, Miłka Żmuda, Mateusz Kawałko. II miejsce – Julianna Jagiełło, Michał Gołaszewski, Piotr Radziszewski, Martyna Bączek. III miejsce – Weronika Głowińska. Również zadania w Przedmiotowym Konkursie Informatycznym miniLOGIA 11 to dla naszych uczniów pestka. Mateusz Kawałko, Julianna Jagiełło i Piotr Radziszewski to tegoroczni laureaci, dzięki którym osiągnęliśmy najlepszy wynik w województwie mazowieckim. Ogromne gratulacje dla zwycięzców i dla nauczycielki pani Doroty Tadajewskiej, która za przygotowanie uczniów do konkursów została wyróżniona. BRAWO !!!

Skip to content