MIKOŁAJKOWE WYSTĘPY RODZINNE

Tak się może dziać tylko w SP 203. 6 grudnia w dzień św. Mikołaja rodzice z naszej szkoły wraz ze swoimi pociechami przygotowali rodzinne występy w ramach imprezy „Wiem, umiem, potrafię”. Julia Reluga z tatą Tadeuszem, Nina Salwa z mamą Małgorzatą, Anika Gajowniczek z mamą Blanką, Helenka i Jagódka z mamą Małgorzatą, Tosia Kurczyńska z tatą Arkadiuszem, Anastazja Sokolska z mamą Natalią, Małgosia i Piotruś Sobiescy z mamą Izabelą zaprezentowali swoje pasje – taniec, śpiew i umiejętności aktorskie, otrzymując olbrzymie oklaski od nauczycieli, uczniów klas 0 – III i przybyłych gości. Talent i odwagę występujących docenił również przybyły do nas Mikołaj wręczając występującym paczki oraz dyplomy. Bardzo dziękujemy Rodzicom za aktywne włączenie się w życie naszej szkoły.

Skip to content