MIĘDZYNARODOWY DZIEŃ KROPKI

Międzynarodowy Dzień Kropki, czyli święto kreatywności, zabawy i wyobraźni, to wspaniała okazja do tego, aby zwrócić uwagę na to, że każdy z nas ma mocne strony.

17 września zaprosiliśmy uczniów z klasy czwartej, piątych i szóstych do wspólnej zabawy. Nasze spotkanie rozpoczęło krótkie przedstawienie w wykonaniu uczniów klasy 5a oraz 5c. Ukazana została historia małej Vashti, dziewczynki, która uwierzyła we własne możliwości. Następnie uczniowie mieli za zadanie wykonać w grupie ,,zakropkowane” polecenia. Powstały kropkowane prace plastyczne, stworzone zostały kropki z naszych ciał oraz znaleźliśmy rymy do słowa ,,kreatywność”. Największą atrakcją okazała się przygotowana fotobudka, w której każda klasa mogła sobie zrobić wspólne, twórcze zdjęcie. Pokazaliśmy, że każdy z nas ma jakiś talent, wystarczy tylko w siebie uwierzyć.

 To był bardzo kreatywny dzień!