MIĘDZYKLASOWY KONKURS MIKOŁAJKOWY

6a – wiersz do Mikołaja               8a – wiersz do Mikołaja              7c – wiersz do Mikołaja

Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia, Samorząd Uczniowski ogłosił Międzyklasowy Konkurs Mikołajkowy pt. „Wiersz do/dla Świętego Mikołaja” dla klas 4-8. Zadaniem każdego zespołu było przygotowanie odpowiedniej prezentacji, nagranie jej i przesłanie do organizatorów. Jury, w skład, którego wchodzili reprezentanci wszystkich klas, wnikliwie przyglądało się nadesłanym pracom konkursowym. Oceniając, brało pod uwagę liczbę zaangażowanych w realizacje projektu osób, scenografię, kostiumy, oryginalność pomysłu oraz ogólne wrażenie artystyczne. Po burzliwych naradach wyłoniło zwycięzców w dwóch kategoriach: młodszych (klasy 4 – 6) oraz starszych (klasy 7- 8). W pierwszej bezkonkurencyjna okazała się klasa 6a. Drugie miejsce na podium zajęła klasa 4a. U starszych na tym najwyższym podium rozgościła się 8a, zerkając przez ramię na klasę 7c, która w tej rywalizacji zdeptała im pięty. Nagrodą w konkursie były skrócone lekcje, brak pracy domowej i obiecana niespodzianka rzeczowa do zrealizowania po powrocie do szkoły. Wszystkim zaangażowanym w projekt Uczniom oraz Wychowawcom, serdecznie gratulujemy pomysłowości, nietuzinkowych kreacji aktorskich i owocnej współpracy! Dziękujemy za Wasz udział w naszym przedsięwzięciu. A oto zwycięskie prezentacje:

4a – wiersz do Mikołaja