KONKURS PESTKOWE ZOO

Niedawno odbył się szkolny  konkurs  Pestkowe Zoo l, w którym udział wzięli uczniowie klas 0-3. Ich zadaniem było wykonanie zwierzątka z różnego rodzaju pestek. Wszystkie wspaniałe żyjątka zamieszkały w naszym wystawowym zoo. 


Bardzo dziękujemy wszystkim uczestnikom konkursu PESTKOWE ZOO. Udało się! W naszej szkole pojawiły się żyrafy, niedźwiedzie polarne, mrówkojady, krokodyle, lwy, zebry, żółwie ale też motyle, ślimaki i żaby! Ilość osób odwiedzających nasze ZOO przeszła najśmielsze oczekiwania!

Gratulujemy wszystkim i ogłaszamy wyniki:

  • I miejsce: Andrzej 1c i Mateusz 1c
  • II miejsce: Anita 1a i Hania 2a
  • III miejsce:  Weronika 1c , Marysia 3 b
  • Olek 1a, Zuzia 1c i Julek 1c otrzymują wyróżnienia.

Zwierzęta z PESTKOWEGO ZOO ruszają niebawem do swoich właścicieli ale my będziemy mogli podziwiać je jeszcze przez chwilę dzięki tym zdjęciom!