KONCERT LAUREATÓW

Dnia 20 czerwca 2017 roku w godzinach popołudniowych w naszej szkole spotkali się miłośnicy muzyki. Podczas nastrojowego koncertu laureatów podsumowano Szkolny Konkurs Muzyczny  w kategorii wokalnej i instrumentalnej oraz rozdano nagrody, dyplomy i puchary. Nagrodzeni uczniowie mieli okazje zaprezentować zaproszonym gościom i rodzicom swoje talenty. W kategorii wokalnej I miejsce zajęły uczennice: Natalia Kupras kl.4a, Julia Pakuła kl.5b, Anastazja Sakolska kl.3a; II miejsce – Julia Meyer kl.6a; III miejsce – Anna Piekarek kl.4a. W kategorii instrumentalnej na I miejscu znaleźli się uczniowie: Nina Salwa kl.3c, Anika Gajowniczek kl.3b, Jagoda Rubach kl.4c, Julia Wojno kl5a, Hanna Janas kl.6a, Matylda Gwiazdowska kl.6a, Marta Siudzińska kl.6b; na II miejscu – Nina Jeneralska kl.3b, Martyna Adamczyk kl.3b, Roksana Wojcieszak kl.5b, Bianka Dzido kl.6b, Adrianna Strzelecka kl.4a; na III miejscu – Natalia Gumieniczek kl.2b, Wiktoria Pietraczyk kl.2a, Marta Puczyńska kl.2a, Ola Proć kl.5b, Paweł Kasoń kl.5b, Kinga Frej kl.6a, Jaśmina Trochimko kl. 6a, Karolina Siekierzyńska kl.5b, Julia Halko kl.5a, Mikołaj Gryber kl.6a, Karolina Linkiewicz kl.5a. Wszystkim wyróżnionym gratulujemy.

Skip to content