II PIKNIK NAUKOWY

Już po raz drugi w naszej szkole został zorganizowany Piknik Naukowy. Podczas tej niezwykłej imprezy nasi mali naukowcy, którzy w ciągu całego roku szkolnego na zajęciach dodatkowych uczestniczą w różnych eksperymentach, mogli podzielić się swoją bogatą wiedzą i umiejętnościami z zakresu fizyki i chemii. Entuzjazm naszych badaczy podziwiali goście – Daniele i Carole z Luksemburga, uczniowie i nauczyciele z SP 1, 32, 211, 158, a także gość honorowy – Burmistrz Dzielnicy Śródmieście Pan Krzysztof Czubaszek. Różnorodność doświadczeń, a także niezwykle ciekawy „Pokaz muzyka” zorganizowany przez animatorów Centrum Nauki Kopernik to atuty tego wspaniałego wydarzenia. Mamy nadzieję, że udział w eksperymentach spowoduje eksplozję kreatywnego myślenia i szukania ciekawych, niekonwencjonalnych rozwiązań również w codziennym życiu. Życzymy powodzenia ! Zapraszamy na Piknik Naukowy w przyszłym roku.

Skip to content