HURA – WRESZCIE KONIEC ROKU

Czas już na pożegnanie i wyjazdy na wakacje. Przedtem jednak wszyscy uczniowie wzięli udział w zakończeniu roku. 27 czerwca pożegnali szkolne mury szóstoklasiści. Otrzymali cenzurki, a spora grupa z nich poszczycić się mogła tymi najpiękniejszymi – z paskiem. Zasłużyli na nie – w tym roku wynik testu, który pisali w kwietniu razem z uczniami z całej Polski, uplasował ich wśród najlepszych. Tylko 4% szkół w całej Polsce może poszczycić się tak wspaniałym wynikiem. W Śródmieściu 7 uczniów osiągnęło maksymalny wynik, w tym czworo z nich to nasi uczniowie. W nagrodę za wspaniały wynik testu burmistrz Dzielnicy Śródmieście wręczył im tablety. Szóstoklasista Mateusz Kawałko za średnią ocen 6,0 otrzymał z rąk p. dyrektor Barbary Pławińskiej nagrodę specjalną – tablet. Uczniowie odebrali świadectwa, a rodzice listy gratulacyjne. Odbyła się również część artystyczna, w której wystąpił teatrzyk szkolny i chór. Razem z najstarszymi kończyły rok szkolny pierwszaki. Z dumą odbierały swoje świadectwa. Jak co roku przygotowały również niespodziankę – piosenkę i kwiaty dla starszych kolegów.
Następnego dnia 28 czerwca rok szkolny pożegnały klasy drugie, trzecie, czwarte i piąte. Rodzice byli dumni patrząc na swoje pociechy. Pożegnaliśmy także Panią Barbarę Pławińską wieloletniego dyrektora naszej szkoły. Chór na zakończenie zaśpiewał dla wszystkich wakacyjną piosenkę. Ech, łza zakręciła się w oku. ABSOLWENTOM ŻYCZYMY WIELU SUKCESÓW W PRZYSZŁOŚCI, A WSZYSTKIM WSPANIAŁYCH WAKACJI.

Skip to content