header image
 

Grupa 3B 2021/22

17.11

W tym tygodniu uczniowie wsłuchiwali się w odgłosy przyrody. Z przyjemnością pobieraliśmy energię i spokój płynący z naszych drzew. O czym mówią drzewa? Jaki mają zapach ? Jaką mają strukturę?……………….My to już wiemy. <!–more–>


Październik

Laboratorium u Pani Magdy, czas pełen zabaw i cudów chemicznych.

W październiku byliśmy na wycieczce w Centralnym Domu Technologii i ta, tworzyliśmy własną grę.

Szaleństwa na boisku szkolnym – Jesienny deszcz z liści.

My się duchów nie boimy, zaraz sami je tworzymy….Duszki Dyniowe Halloween.


Wrzesień

Gdy za oknem brzydko, plucha, okna mokre, zawierucha, My się deszczu nie boimy, wnet zajęcia utworzymy: tu wspomnienia, a tam szachy, gra na pamięć, wygibasy, no i jeszcze puzzli tysiąc, chyba zejdzie nam się miesiąc.

Gry i zabawy na boisku szkolnym.