DZIEŃ ŚWIADOMOŚCI DYSLEKSJI

Serdecznie zapraszamy rodziców na DZIEŃ ŚWIADOMOŚCI DYSLEKSJI, który odbędzie się 04.10.2017 r. w godzinach 17.00- 19.00. Już od kilku lat organizujemy w tym dniu spotkania i konsultacje ze specjalistami (psycholodzy, terapeuci pedagogiczni, logopedzi) z naszej szkoły oraz innych placówek, które dotyczą diagnozy i terapii uczniów z trudnościami w czytaniu i pisaniu. W tym roku obecni będą pracownicy Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej nr 11: p. Joanna Celmer- psycholog oraz p. Ewa Marchwiak – logopeda. Pani Marchwiak przeprowadzi diagnozę Platformą Badań Zmysłów (od godziny 16.30). Będzie także możliwość skorzystania z przesiewowych badań ortoptycznych, które przeprowadzą ortoptycy – pracownicy Specjalistycznej Lecznicy Okulistycznej Mega-Lens. Badania i konsultacje są nieodpłatne. Podczas tego dnia pomoce i publikacje dotyczące tematyki dysleksji zaprezentuje księgarnia edukacyjna „Kompendium”. Serdecznie zapraszamy!

Skip to content