DZIEŃ CHŁOPAKA

„Chłopak to stworzenie takie, co to bywa różnorakie!
Są weseli i szaleni, nie brakuje wśród nich leni.
Czasem bardzo są poważni, czasem silni i odważni.
Wciąż nastroje swe zmieniają, plany różne obmyślają.
Ale mimo wszystkich wad, nudny byłby bez nich świat.
Więc tego dnia dziękujemy, że wśród stworzeń tych żyjemy!”.
W naszej szkole nie mogliśmy odmówić sobie celebrowania tego święta, dlatego samorząd uczniowski postanowił zorganizować plebiscyt na wyjątkowo koleżeńskiego, miłego i uczynnego chłopca. Takiego, który odnosi się z szacunkiem do innych, na którego słowie polegać można jak na Zawiszy i który pomoże w potrzebie. Jednym słowem – Superchłopaka! Do głosowania uprawnieni byli wszyscy uczniowie i uczennice klasy 4-8. Każdy z nich miał możliwość oddania tylko jednego głosu na swojego faworyta. Superchłopakiem SP 203 został Aleksander Duranowski z klasy 6a! Serdecznie gratulujemy!
Zaś wszyscy uczniowie mogli liczyć na zwolnienie z obowiązku pisania kartkówki lub odpowiedzi ustnej, jeśli tylko szyję swą z racji tego święta krawatem przyozdobili:)