XVII FESTYN „MUNDIAL 2018”

26 maja w naszej szkole odbył się coroczny festyn rodzinny. Tegorocznym tematem imprezy był Mundial 2018. Cała społeczność szkolna od wielu tygodni sumiennie przygotowywała się do tego wydarzenia. Każda klasa wylosowała jeden kraj, który bierze udział w Mundialu. Na otwarciu imprezy swoją obecnością zaszczycił nas Zastępca Burmistrza Dzielnicy Śródmieście Pan Wojciech Matyjasiak. Rodzice wraz z dziećmi byli bardzo zaangażowani w przygotowania pięknego stoiska swojego kraju. Wszyscy mogliśmy skosztować pysznych przekąsek i łakoci. Na wielbicieli grilla na tarasie czekały stoiska z kiełbaskami i innymi specjałami. Imprezę umiliły nam występy dzieci, które zostały nagrodzone podczas konkursów „Dance ma sens” oraz „Wiem, umiem, potrafię”. Na drugim piętrze na młodszych uczestników czekały przygotowane przez nauczycieli zadania specjalne: konkursy sportowe, łamigłówki, sudoku i inne ciekawe konkurencje. Zadaniem dzieci było wykonanie prawidłowo wszystkich zadań i zdobycie dziesięciu pieczątek. Komu się to udało, mógł wziąć udział w losowaniu wspaniałych nagród. Wszyscy uczestnicy festynu świetnie się bawili. Każdy znalazł dla siebie coś wyjątkowego. Już nie możemy się doczekać kolejnej, XVIII edycji naszej szkolnej zabawy!