WYBORY PRZEWODNICZĄCEGO SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO

Wybory to święto demokracji, wyjątkowy dzień, w którym każdy z nas może podjąć decyzję, a suma naszych pojedynczych decyzji wpływa na naszą przyszłość. Dlatego uczestnictwo w wyborach to przywilej, ale i obowiązek.

9 października z tego przywileju skorzystali Uczniowie wybierając swojego reprezentanta na Przewodniczącego Samorządu Uczniowskiego. Od połowy września mogli poznać kandydatów na to stanowisko z plakatów oraz osobiście zadawać im pytania dotyczące planowanych działań podczas debaty wyborczej. Oj działo się, działo! Uczniowie najstarszych klas  zaprezentowali cały wachlarz pomysłów na urozmaicenie i umilenie życia szkolnego: od remontu boiska, wymiany siatek i piasku w skoczni, przez zniesienie zakazu używania telefonów komórkowych, do wieczorów filmowych z popcornem i hamaków na boisku! Prawda, że przyjemnie?:) Czeka nas bajkowa szkoła, szkoła marzeń! W wyniku głosowania Przewodniczącym Samorządu Uczniowskiego został Adam Stanuszek z klasy 7b. Najbliżej współpracować z nim będą: Małgosia Gawryś (8b), Zuzia Pietrzak (8a) oraz Ania Piekarek (8a). Nowej ekipie Zarządu Samorządu Szkolnego życzymy kreatywności, inicjatywy i owocnej współpracy! Powodzenia!

P. S. Programy wyborcze znajdziecie w zakładce Samorząd Szkolny.