WIZYTA ABSOLWENTÓW

W czwartek 22 listopada odwiedzili naszą szkołę znakomici absolwenci  – bracia Miłoszewscy, Zygmunt i Wojciech. Pan Zygmunt to sławny polski pisarz. Pan Wojciech to scenarzysta u progu kariery. Obaj są dowcipni i bardzo szczerzy. Postanowili pracować razem i napisali scenariusz do nowego serialu „Prokurator”.
Bracia wspominali swoje dzieciństwo, dopytywali się, czy nadal są podziemia, czy stołówka jest w tym samym miejscu. Przechwalali się ocenami, który miał lepsze, a który gorsze? Towarzyszyła im ekipa telewizyjna, która skrupulatnie  wszystko nagrywała. W niedzielę 25 listopada można było obejrzeć relację z tej wizyty w programie Dzień Dobry TVN. Bracia zostali oficjalnie zaproszeni do nas na Jubileusz 60-lecia szkoły, który odbędzie się w maju 2019roku. Zaproszenie przyjęli z entuzjazmem i obiecali, że uświetnią tą wspaniałą uroczystość.