TYDZIEŃ ŚWIADOMOŚCI DYSLEKSJI

W dniach 01.10-05.10.2018 r. obchodzimy Tydzień Świadomości Dysleksji. W związku z tym zapraszamy rodziców na warsztaty dotyczące rozwijania logicznego myślenia i umiejętności matematycznych.. Warsztaty odbędą się w poniedziałek 01.10.2018 r. o godz. 17.00, w bibliotece szkolnej. Poprowadzi je  doświadczony specjalista, diagnosta i terapeuta matematyczny pani Anna Korczyńska- Witczak, pracownik poradni psychologiczno-pedagogicznej. Ponadto zapraszamy w środę 03.10. 2018 r. na konsultacje dla rodziców ze specjalistami: psychologiem, pedagogiem szkolnym, terapeutami pedagogicznymi , logopedami. Jest to okazja do porozmawiania bezpośrednio na tematy związane z rozwojem dziecka, wspieraniem nauki czytania i pisania. Obecni będą pracownicy  Poradni Psychologiczno- Pedagogicznej nr 11:psycholog- pani Joanna Celmer, oraz logopeda  p. Ewą Marchwiak. Można będzie zapoznać się z ofertą Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej nr 11, z którą współpracuje nasza szkoła. Od godziny 16.30 będzie możliwość zbadania dziecka Platformą Badań Zmysłów. Ponadto będzie można zapoznać się i zakupić pomoce do nauki czytania i pisania na stoisku księgarni edukacyjnej Kompendium. Serdecznie zapraszamy!

Szczegółowych informacji udzielają Barbara Górnikowska-terapeuta pedagogiczny  i Elżbieta Pomykała -logopeda