POŻEGNANIE KLAS VIII

W piątkowy poranek 24 czerwca pożegnaliśmy uczniów klas ósmych. W uroczystości wzięli udział uczniowie, grono pedagogiczne oraz rodzice. Akademia rozpoczęła się od wprowadzenia sztandaru i odśpiewania hymnu państwowego oraz uroczystego przekazania sztandaru uczniom klasy siódmej. Część oficjalną rozpoczęło przemówienie Pani Dyrektor Anny Oskroby skierowane do uczniów, rodziców i nauczycieli. W części artystycznej po raz ostatni zaprezentowali się uczniowie klas ósmych. Były popisy artystyczne i wokalne z nutką humoru i wspomnień, które zrobiły na wszystkich niezapomniane wrażenie. Ważnym elementem programu było wręczenie przez Panią Dyrektor nagród, dyplomów, świadectw oraz upominków uczniom klas ósmych. Na zakończenie ósmoklasiści obejrzeli prezentację dokumentującą ciekawe wydarzenia z ich życia szkolnego od pierwszej do ósmej klasy. Naszym absolwentom życzymy wspaniałych wakacji, ciekawych podróży i przygód oraz bardzo dobrego startu w nowej szkole.